8. osztályosok figyelem!

Felvételi információ

Kedves Tanulók! Tisztelt Szülők!

Az alábbiakban közöljük az iskolánkba, a 2017/2018-es tanévre jelentkezett tanulók felvételi eljárás során kialakult sorrendjét. A lista nem minősül hivatalos felvételi sorrendnek, így az az iskola részéről nem jelent sem felvételi döntést, sem elutasítást. Az itt közölt adatok tájékoztató jellegűek, személyiségi és adatvédelmi okokból csak a tanulók oktatási azonosítóját vagy az általuk választott jeligét tartalmazzák.


Iskolánk a középiskolai felvételi eljárás rendje szerint a beérkezett és központilag egyeztetett jelentkezési adatok szerint megkapott felvételi lista alapján 2017.04.26-ig megküldi a felvételről vagy az elutasításról szóló határozatot az intézményünkbe jelentkezett tanulóknak.

 

Iskolavezetés

 

Találatok: 2720